Αθλητικές μεταδόσεις…

Αναλυτικά:

ΕΡΤ2
Κέρλινγκ, Άνδρες
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
FOX
Creighton – Bemidji State
NCAA

03:00
COSMOTE SPORT 4
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

03:00
ΕΡΤ2
Αλπικό σκι, Σλάλομ γυναικών – Προκριματικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:10
EUROSPORT
Σνόουμπορντ, Halfpipe ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:15
EUROSPORT
Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα ζευγαριών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
ΕΡΤ2
Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα ζευγαριών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT 2
Χόκεϊ επί πάγου, Σουηδία – Ελβετία (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT
Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:40
EUROSPORT
Βορινό σύνθετο Gundersen
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:45
EUROSPORT
Κέρλινγκ Γυναίκες
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:50
ΕΡΤ2
Κέρλινγκ Γυναίκες
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
EUROSPORT 2
Χόκεϊ επί πάγου Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2
Χόκεϊ επί πάγου Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00
EUROSPORT
Βορινό σύνθετο Gundersen – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30
EUROSPORT
Πατινάζ ταχύτητας 1000μ γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45
ΕΡΤ2
Πατινάζ ταχύτητας 1000μ γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 500, World Tennis Tournament
Τένις

12:00
ΕΡΤ2
Δίαθλο 15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:55
EUROSPORT
Δίαθλο 15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT 2
Χόκεϊ επί πάγου Σλοβακία – Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (άνδρες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT
Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:40
ΕΡΤ2
Χόκεϊ επί πάγου ΗΠΑ – Σλοβενία (άνδρες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00
EUROSPORT
Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
EUROSPORT 2
Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 4
Παναθηναϊκός – ΓΣΛ Φάρος
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα – Πορτογαλία
Προκριματικά Eurobasket γυναικών

17:00
ΕΡΤ1
Άρης – Λαύριο
Α1 Μπάσκετ

18:00
EUROSPORT 2
Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία
Ποδηλασία

18:00
ΕΡΤ1
Προμηθέας – Πανιώνιος
Α1 Μπάσκετ

18:00
ΕΡΤ1
Κολοσσός – Κόροιβος
Α1 Μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 500, World Tennis Tournament
Τένις

20:30
COSMOTE SPORT 8
Τρεντίνο – Ζάκσα
Champions League Βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 2
Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Κύπελλο Γερμανίας

21:30
ΕΡΤ1
Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1
Πόρτο – Λίβερπουλ
Champions League

21:45

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;

Γίνεται ο πρώτος που θα σχολιάσει στο άρθρο "Αθλητικές μεταδόσεις…"

Αφήστε ένα σχόλιο

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.


*


Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up