Αθλητικές Μεταδόσεις 01/12/2019

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

ΕΡΤ SPORTS
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ
Χάντμπολ

12:15
COSMOTE SPORT 2
Σεβίλη-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3
Τβέντε-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2
Γιουβέντους-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8
Στουτγκάρδη – Νόρντχορν
Χάντμπολ

14:30
COSMOTE SPORT 9
Ντάρμσταντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ PLAY 1
Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1

14:50
ΕΡΤ3
Διαγόρας Ρόδου-Ολυμπιακός Βόλου
Football League

15:00
NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1

15:00
COSMOTE SPORT 7
Μπιλμπάο-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ2
Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός
Basket League

15:30
NOVASPORTS 3
Ίντερ-Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4
Πάρμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5
Ναντ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 6
Λάτσιο-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1
Νόριτς-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3
Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8
Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 2
Άρης-Λαμία
Super League

17:15
ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη-Ατρόμητος
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 6
Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ

18:00
COSMOTE SPORT 9
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

18:00
COSMOTE SPORT 1
Λέστερ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4
Νάπολι-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Super League

19:30
ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2

19:30
COSMOTE SPORT 6
Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3
Έμεν-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00
ΕΡΤ PLAY 1
Μικρός τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

21:15
NOVASPORTS 4
Ελλάς Βερόνα-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2
Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 3
Ζιλ Βισέντε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4
Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς
NBA

23:00
ΕΡΤ PLAY 1
Τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

23:00

Πληροφορίες από  sport-fm 

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up