Αθλητικές Μεταδόσεις 15/09/2019

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

FOX
Qualifying final
NRL

09:00
ΕΡΤ SPORTS
Μικρός τελικός
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ

11:00
COSMOTE SPORT 7
SS16 Cicekli 2, Τουρκίας
WRC

11:20
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto 3

11:45
COSMOTE SPORT 2
Εϊμπαρ – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7
SS17 Marmaris 2 Power Stage, Τουρκίας
WRC

13:00
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto 3

13:05
NOVASPORTS 1
Τζένοα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 2
Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 9
Αννόβερο – Μπέργκισερ
Χάντμπολ

14:30
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας, Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
Moto GP

14:30
COSMOTE SPORT 8
Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 7
Αλαβές – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ SPORTS
Τελικός
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ

15:00
EUROSPORT
Η πρόκληση της Μαδρίτης, Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία

15:30
NOVASPORTS 4
Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 1
Μπόρνμουθ – Εβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3
Μπρέσια – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2
Πάρμα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1
ΣΠΑΛ – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5
Χέκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Θέλτα – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
EUROSPORT
Γύρος της Ισπανίας, Natioanl Tours
Ποδηλασία

18:00
NOVASPORTS 4
Μικρός τελικός, Orange Trophy
Τουρνουά Μπάσκετ

18:00
NOVASPORTS 1
Σεντ Ετιέν – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1
Γουότφορντ – Αρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3
Πάντερμπορν – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 5
Ρόμα – Σασσουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:00
NOVASPORTS 2
ΑΕΚ – Λαμία
Super League

19:15
NOVASPORTS 3
Πανιώνιος – ΑΕΛ
Super League

19:15
EUROSPORT 2
3X3 τελικοί – Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
Τουρνουά Μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX
Vikings – Packers
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 7
Πορτιμονένσε – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 4
Τελικός, Orange Trophy
Τουρνουά Μπάσκετ

20:00
EUROSPORT
Γύρος της Ισπανίας, National Tours
Ποδηλασία

21:00
EUROSPORT 2
Γύρος του Μόντρεαλ, Ποδηλασία
Ποδηλασία

21:30
NOVASPORTS 1
Αρης – Παναθηναϊκός
Super League

21:30
NOVASPORTS 5
Βερόνα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2
Μπέτις – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3
Μονακό – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX
Saints – Rams
NFL

23:25

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up