Αθλητικές Μεταδόσεις 18/8/2019

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

FOX SPORTS
Dragons – Sharks
NRL

09:00
COSMOTE SPORT 7
Ελλάδα – Φινλανδία
Beach Soccer

12:30
EUROSPORT
Γύρος της Βαργκάρντα
Ποδηλασία

14:00
NOVASPORTS 1
Ρέντινγκ – Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

14:00
EUROSPORT
ΜπινκΜπανκ Τουρ
Ποδηλασία

14:00
COSMOTE SPORT 8
Κίελο – Καρλσρούη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 9
Μικρός τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball WT

14:35
ΕΡΤ SPORTS
Μπέρμιγχαμ
Diamond League

16:00
NOVASPORTS 2
Ερεμπρο – Χέκεν
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας
Αγώνας Μπαράζ

16:00
COSMOTE SPORT 3
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT

17:05
NOVASPORTS 1
Φέγενορντ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
EUROSPORT
Arctic Race of Norway
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ SPORTS
Τουρκία – Ιταλία
Τουρνουά Ακρόπολις

18:00
COSMOTE SPORT 9
Τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball WT

18:20
COSMOTE SPORT 1
Τσέλσι – Λέστερ
Αγώνας μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 3
Ουνιόν Βερολίνου – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS
Dodgers – Braves
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 7
Εσπανιόλ – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
ΕΡΤ SPORTS
Ελλάδα – Σερβία
Τουρνουά Ακρόπολις

20:30
NOVASPORTS 2
Χεράκλες – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6
Τελικός, WTA Western & Southern Open
Τένις

21:00
NOVASPORTS 1
Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8
Μπέτις – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT
Γύρος της Γιούτα
Ποδηλασία

22:30
FOX SPORTS
Saints – Chargers
NFL

23:00
COSMOTE SPORT 7
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00
COSMOTE SPORT 6
Τελικός ATP Masters 1000 Western & Southern Open
Τένις

23:00
COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:00

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up