Αθλητικές Μεταδόσεις 30/11/2019

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

ΕΡΤ SPORTS
Άμπου Ντάμπι, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:00
ΕΡΤ SPORTS
Π.Φάληρο-Εθνικός
Πόλο Ανδρών

13:30
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 8
Σαν Πάουλι – Ανόβερο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1
Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS
Άμπου Ντάμπι
Formula 1

15:00
ΕΡΤ PLAY 2
Ήφαιστος Λήμνου-Ιωνικός Νίκαιας
Basket League

15:30
NOVASPORTS 4
Σοσό-Τρουά
Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας

15:30
NOVASPORTS 2
Μπρέσια-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ PLAY 3
Ρέθυμνο-Άρης
Basket League

16:15
ΕΡΤ SPORTS
Basket League Show
Εκπομπή

16:15
COSMOTE SPORT 8
Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9
Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Πάντερμπορν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ PLAY 4
Ηρακλής-Λαύριο
Basket League

16:40
ΕΡΤ PLAY 1
Περιστέρι-Λάρισα
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 6
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5
Ντέρμπι-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2
Λίβερπουλ-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1
Πανιώνιος-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα

17:15
NOVASPORTS 3
ΑΕΛ-ΝΠΣ Βόλος
Σούπερ Λίγκα

17:15
ANΤ-1
Euro 2020
Κλήρωση

18:45
NOVASPORTS 3
Τζένοα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Basket League

19:00
ΕΡΤ3
Τρίκαλα-ΟΦ Ιεράπετρας
Football League

19:00
FOX SPORTS
Michigan Wolverines – Ohio Buckeyes
NCAA College Football

19:00
NOVASPORTS 1
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:25
COSMOTE SPORT 2
Σαουθάμπτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3
Μαγιόρκα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2
ΟΦΗ-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 7
Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 3
Ρεμς-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6
Ανδόρα – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
ΕΡΤ SPORTS
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

21:40
NOVASPORTS 1
Φιορεντίνα-Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX SPORTS
Golden Gophers – Wisconsin Badgers
NCAA College Football

22:30

Πληροφορίες από sport-fm 

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up