Αναλυτικά το Πρόγραμμα:
EUROSPORT 2
Montepaschi Strade Bianche, Ιταλία
Ποδηλασία
13:30
COSMOTE SPORT 8
Κολονία-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία
14:00
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:00
COSMOTE SPORT 5
VisitQatar Grand Prix, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3.
Moto GP
14:10
COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας- Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
14:30
ΕΡΤ PLAY 3
Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Football League
15:00
ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League
15:30
ΕΡΤ PLAY 3
Ήφαιστος Λήμνου-Περιστέρι
Basket League
15:45
ΕΡΤ PLAY 2
Κύμη-ΠΑΟΚ
Basket League
15:45
ΕΡΤ PLAY 4
Άρης-Κολοσσός
Basket League
15:45
ΕΡΤ1
Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα
16:00
COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 2
Μπάγενρ Μονάχου-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 8
Λειψία-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 9
Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
ΕΡΤ PLAY 1
Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός
Volley League
17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Χάντμπολ
17:00
NOVASPORTS 2
Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς
Championship Αγγλίας
17:00
COSMOTE SPORT 1
Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15
NOVASPORTS 3
Στρασμπούρ-Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:00
ΕΡΤ2
Χολαργός-ΑΕΚ
Basket League
18:00
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP
18:15
COSMOTE SPORT 5
VisitQatar Grand Prix, δοκιμαστικά 1&2
Moto GP
18:55
COSMOTE SPORT 4
Νιού Γιορκ Νικς – Σακραμέντο Κινγκς
NBA
19:00
COSMOTE SPORT 8
Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:00
NOVASPORTS 3
Πάρμα-Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
NOVASPORTS 1
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα
19:30
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 3
Μάιντς-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30
NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν-Μπρέντα
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
20:45
EUROSPORT
Players Tour Championship, ημιτελικά
Σνούκερ
20:55
NOVASPORTS 3
Μονακό-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα
21:00
COSMOTE SPORT 6
ATP Masters 1000
Τένις
21:00
COSMOTE SPORT 9
Ιμόκο Κονελιάνο – Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ
21:30
NOVASPORTS 2
Κιεβο-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:30
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:45
FOX SPORTS
Colorado Avalanche-Buffalo Sabres
NHL
22:00
COSMOTE SPORT 8
Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:30