Αθλητικές Μεταδόσεις.

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

EUROSPORT 2
Montepaschi Strade Bianche, Ιταλία
Ποδηλασία

13:30
COSMOTE SPORT 8
Κολονία-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5
VisitQatar Grand Prix, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3.
Moto GP

14:10
COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας- Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ PLAY 3
Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Football League

15:00
ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

15:30
ΕΡΤ PLAY 3
Ήφαιστος Λήμνου-Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2
Κύμη-ΠΑΟΚ
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 4
Άρης-Κολοσσός
Basket League

15:45
ΕΡΤ1
Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Μπάγενρ Μονάχου-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8
Λειψία-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9
Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ PLAY 1
Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός
Volley League

17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 2
Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1
Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3
Στρασμπούρ-Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ2
Χολαργός-ΑΕΚ
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP

18:15
COSMOTE SPORT 5
VisitQatar Grand Prix, δοκιμαστικά 1&2
Moto GP

18:55
COSMOTE SPORT 4
Νιού Γιορκ Νικς – Σακραμέντο Κινγκς
NBA

19:00
COSMOTE SPORT 8
Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 3
Πάρμα-Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3
Μάιντς-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν-Μπρέντα
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT
Players Tour Championship, ημιτελικά
Σνούκερ

20:55
NOVASPORTS 3
Μονακό-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6
ATP Masters 1000
Τένις

21:00
COSMOTE SPORT 9
Ιμόκο Κονελιάνο – Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 2
Κιεβο-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX SPORTS
Colorado Avalanche-Buffalo Sabres
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 8
Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;

Γίνεται ο πρώτος που θα σχολιάσει στο άρθρο "Αθλητικές Μεταδόσεις."

Αφήστε ένα σχόλιο

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί.


*


Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up