Αθλητικές Μεταδόσεις.

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

EUROSPORT
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γεωργίας
Άρση Βαρών

11:00
COSMOTE SPORT 8
Μαγδεβούργο-Ντάρμσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Άρση Βαρών

14:00
COSMOTE SPORT 2
Εσπανιόλ-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ-Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή-Βόλος ΝΠΣ
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 2
Κολοσσός-Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 4
Λαύριο-Χολαργός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 5
Παναθηναϊκός-Προμηθέας
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 4
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1
ΣΠΑΛ-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Λειψία-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3
Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6
Ανόβερο-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3

16:55
NOVASPORTS 3
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μίλγουολ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1
Ουέσκα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP

17:50
ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΟΚ-Κηφισιά
Volley League

18:00
NOVASPORTS 2
Μαρσέιγ-Νιμ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2

18:50
COSMOTE SPORT 6
Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 1
Ρόμα-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3
Λιντς Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γουένστνεϊ
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4
Άγιαξ-Εξέλσιορ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8
Πορτιμονένσε-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου
Volley League

20:30
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto 3

20:30
NOVASPORTS 2
Μονακό-Ρεμς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1
Μίλαν-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 9
Μόντσα – Μπούστο Αρσίτσιο
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 2
Σεβίλλη-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4
Φέγενορντ-Χέρακλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, ελ. δοκιμαστικά 4
Moto GP

21:55
FOX SPORTS
Wash. Capitals – Car. Hurricanes
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto GP

22:05
COSMOTE SPORT 8
Άβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 4
Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets
NBA playoffs

22:30
COSMOTE SPORT 7
Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά
Moto 2

23:00

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up