Αθλητικές Μεταδόσεις.

Αναλυτικά το Πρόγραμμα:

COSMOTE SPORT 5
Σανγκάη
Formula 1

09:00
ΕΡΤ3
14ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος»
Μαραθώνιος

09:30
COSMOTE SPORT 7
Βαγιαδολίδ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 2
Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 1
Τορίνο-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 3
Γουίγκαν-Νόριτς
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 9
Σαν Πάουλι – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 8
Χόφενχαϊμ – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 2
Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγιεκάνο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 1
Φιορεντίνα-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2
Σασουόλο-Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3
Σαμπντόρια-Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4
ΑΪΚ Στοκχόλμης-Σίριους
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Προθέρμανση
Moto 3

16:35
ΕΡΤ3
Τουρκία-Ελλάδα
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 7
Προθέρμανση
Moto 2

17:05
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εϊμπάρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7
Προθέρμανση
Moto GP

17:35
COSMOTE SPORT 6
Μπανταλόνα – Σαν Πάμπλο Μπούργκος
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

18:00
NOVASPORTS 5
Σάλτσμπουργκ-Στουρμ Γκρατς
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1
Λίβερπουλ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 7
Αγώνας
Moto 3

18:45
COSMOTE SPORT 8
Ούνικς Καζάν – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
VTB United League

19:00
NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός-Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 1
ΑΕΛ-ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 3
Άιντραχτ-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ3
Άρης-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ SPORTS
Λαμία-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ1
Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ PLAY 1
Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 24
Κίεβο-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 3
ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 2
Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9
Τελικός
ABA Liga

20:00
COSMOTE SPORT 7
Αγώνας
Moto 2

20:05
COSMOTE SPORT 7
Αγώνας
Moto GP

21:30
NOVASPORTS 3
Φροζινόνε-Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια-Λεβάντε
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8
Μπενφίκα – Βιτόρια Σετούμπαλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 4
Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4
Μπλέιζερς-Θάντερ
NBA

22:30

Σας άρεσε αυτό το άρθρο;
Πατήστε για κοινοποίηση
Κρύψε την κοινοποίηση
Scroll Up